Pasaules čempionātā peldēšanā Krievijas un Baltkrievijas sportisti nevarēs piedalīties

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AFP/LETA

Krievijas un Baltkrievijas sportisti nevarēs piedalīties šovasar paredzētajā pasaules čempionātā peldēšanā, trešdien paziņoja Starptautiskā Peldēšanas federācija (FINA).

FINA paziņojumā arī norādīja, ka šogad Krievijas pilsētā Kazaņā paredzētais pasaules čempionāts īsajā baseinā tiks pārcelts uz citu norises vietu.

Peldētājiem no Krievijas un Baltkrievijas sākotnēji FINA paredzēja iespēju startēt kā neitrālajiem sportistiem, taču šāds lēmums saņēma kritiku, un Vācija un Šveice paziņoja, ka boikotēs pasaules čempionātu, ja Krievijas un Baltkrievijas sportisti varēs piedalīties.

"FINA pārstāvji šodien tikās un lēma, ka atlēti un tiesneši no Krievijas un Baltkrievijas nevarēs piedalīties gaidāmajā pasaules čempionātā Budapeštā," teikts paziņojumā.

Tāpat FINA norādīja, ka pret olimpisko čempionu Krievijas peldētāju Jevgeņiju Rilovu tiks uzsākta izmeklēšana pēc tam, kad Rilovs 18.martā "Lužņiku" stadionā Maskavā piedalījās kara atbalsta mītiņā, kāpjot uz skatuves kopā ar citiem Krievijas sportistiem.

Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā lielākā daļa sporta federāciju liegusi savās sacensībās startēt Krievijas un Baltkrievijas sportistiem.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu