Foto ⟩ Kazakevičs: Neapmierināja spēle standartsituācijās

Latvijas futbola izlase piektdien aizvadītajā pārbaudes mačā spēlēja neapmierinoši uzbrukuma noslēgumā un standartsituācijās, pēc mača secināja valstsvienības galvenais treneris Dainis Kazakevičs.

Latvijas futbola izlase piektdien Maltā pārbaudes spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Kuveitas valstsvienību.

"Šī bija tipiska pirmssezonas pārbaudes spēle, kurā brīžiem emociju un vēlmju bija vairāk nekā satura. Mača gaitā izveidojās situācijas, kas mums varētu būt Nāciju līgā. Bija svarīgi saprast, kā spēlētāji attiecīgajās situācijās varētu reaģēt. Esam apbēdināti, ka neizdevās uzvarēt, jo, kā jau jebkurā spēlē, tāds mērķis bija. Otro puslaiku nospēlējām labāk nekā pirmo un mums bija pārsvars momentos un bumbas kontrolē. Taču bija arī lietas, kas nepadevās un raisīja negatīvu vērtējumu," stāstīja Kazakevičs.

Treneris vairākkārt atkārtoja, ka izlase veidojusi pietiekami daudz momentu, taču to realizācija nebija apmierinoša.

"Noslēguma fāzē - pēdējā piespēlē vai sitienā - ne viss izdevās tā, kā gribējām. Skaitliski izveidojām pietiekami daudz momentu, taču joprojām neapmierināja spēle standartsituācijās, no kurām neguvām vārtus, lai gan pāris reizes bija diezgan bīstami sitieni," skaidroja Kazakevičs.

Turpat Maltā otrdien latvieši spēkosies ar Azerbaidžānu.

Šie pārbaudes mači Latvijai ir kā viens no sagatavošanās posmiem dalībai UEFA Nāciju līgas nākamajā sezonā, kas sāksies jūnijā. Nāciju līgā Latvija spēlēs D līgas pirmajā grupā, kur pretī būs Lihtenšteina, Andora un Kazahstānas - Moldovas pāra zaudētāja.

Uz augšu
Back