Beļģija zaudē FIFA ranga līderes godu; Latvija saglabā savu pozīciju

Beļģija zaudē FIFA ranga līderes godu; Latvija saglabā savu pozīciju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Latvijas izlases futbolisti
Latvijas izlases futbolisti Foto: Sanita Ieva Sparāne

​Latvijas vīriešu futbola izlase atjaunotajā Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) pasaules rangā saglabā 135. pozīciju, bet par līderi kļuvusi Brazīlija.

Pirms mēneša Latvija atkāpās par vienu pozīciju, bet pēc marta nogalē notikušajiem mačiem, kuros cīnījās neizšķirti 1:1 ar Kuveitu un ar 1:0 uzvarēja Azerbaidžānu, nav mainījusi savu vietu.

Latvijas izlases rekords FIFA rangā ir 45. vieta, kas tika sasniegts 2009. gadā. Savukārt antirekords ir 148. pozīcija 2017. gadā.

Lietuva jaunākajā FIFA rangā zaudējusi vienu pozīciju un ieņem 138. vietu. Savukārt Igaunijas izlase atkāpusies par četriem vietām un pašlaik ieņem 110. pozīciju.

No Latvijas izlases pretiniecēm UEFA Nāciju līgā Andora ir 153., Moldova 180. un Lihtenšteina 192. pozīcijā.

FIFA rangā par līderi kļuvusi Brazīlija, uz otro vietu nobīdot Beļģiju, kas pirmajā vietā bija kopš 2018. gada oktobra. Tālāk seko Pasaules kausa glabātāja Francija, ceturto vietu ieņem Argentīna, piektā ir Anglija, sestajā pozīcijā atrodas Eiropas čempione Itālija, septītā ir Spānija, astoto vietu ieņem Portugāle, uz devīto pozīciju pakāpusies Meksika, bet pirmo desmitnieku joprojām noslēdz Nīderlande.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu