NBA čempions draudējis savu bērnu mātei ar šaujamieroci un lamājis atvases

Ražons Rondo FOTO: AFP/SCANPIX

Divkārtējais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempions Ražons Rondo ar šaujamieroci draudējis savu bērnu mātei, vēsta ESPN un tenku portāls TMZ.

36 gadus vecais Rondo savās mājās esot agresīvi izturējies pret savu bērnu māti Ešliju Bečlori, kā arī abām atvasēm.

Situācija sarežģījusies, kad Bečlore likusi savam dēlam, kurš tobrīd ar Rondo spēlēja videospēles, sašķirot netīro veļu. NBA čempions tobrīd piecēlies kājās un sācis ārdīties. Viņš lauzis arī tuvumā esošos priekšmetus. 

Rondo savu bērnu mātei uzkliedzis, ka viņa mirs, un pametis māju. Basketbolists pēc 15 minūtēm atgriezies ar šaujamieroci rokās, bet nama durvis jau bijušas slēgtas. Rondo paziņojis, ka grib redzēt dēlu, norādot, ka situācija var attīstīties ļoti slikti, ja viņš neieraudzīs savu atvasi.

Basketbolists izvedis abus bērnus ārā no mājas un sācis uz viņiem kliegt, vaicājot, kāpēc viņi baidās no sava tēva. Bečlore baidījusies iesaistīties, jo Rondo rokās joprojām bijis šaujamierocis.

Rondo nomierinājies tikai pēc tam, kad mājā ieradās viņa vecāki. Tiek ziņots, ka Rondo ir saņēmis liegumu pietuvoties savai ģimenei tuvāk par 150 metriem.

"Esmu pateicīga, ka kopā ar saviem bērniem varu būt drošībā. Ražonam ir agresīvas uzvedības vēsture. Viņš ir verbāli, emocionāli un finansiāli vardarbīgs. Viņš arī sit mūsu dēlu, saucot viņu par mīksto un k*ci. Ražons verbāli uzbrūk arī mūsu meitai, saucot viņu par palaistuvi un k*ci. Ražons man vairākkārt ir draudējis, norādot, ka sašaus mani vai manu automašīnu," teikts Bečlores paziņojumā.

Savukārt NBA savā oficiālajā paziņojumā norāda, ka šobrīd veic paplašinātu izmeklēšanu šajā lietā.

Rondo savas NBA karjeras laikā kļuvis par divkārtēju čempionu, kā arī četras reizes piedalījies Visu zvaigžņu spēlē un vienu reizi iekļauts NBA trešajā simboliskajā pieciniekā.

Pašlaik Rondo pārstāv Klīvlendas "Cavaliers" komandu. 

Uz augšu
Back