Zīle pateicas Latvijas hokeja faniem: Atmosfēra bija apbrīnojama

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Zīle pēc šogad pēdējās spēles pasaules čempionātā pauda pateicību valstsvienības līdzjutējiem.

Latvijas izlase otrdien sīvā cīņā ar rezultātu 0:1 piekāpās Zviedrijas valstsvienībai, noslēdzot dalību pasaules čempionātā ar trim uzvarām un četriem zaudējumiem, ierindojoties 10. vietā 16 komandu konkurencē.

"Mēs labi nospēlējām. Mums bija iespējas, taču neguvām vārtus. Pretinieki guva tikai vienus vārtus skaitliskajā vairākumā - tas arī viss. Žēl. Spēle varēja beigties ar pretēju iznākumu," Starptautiskā Ledus hokeja federācija (IIHF) citē Zīli.

Latvijas izlases septiņas spēles vidēji apmeklēja 7511 skatītāju, kas pasaules čempionāta grupu turnīrā bija otrais labākais rādītājs. Līdere bija turnīra mājiniece Somija, kuras mačus klātienē vidēji noskatījās 11 556 skatītāju.

"Atmosfēra bija lieliska,"

uzsvēra Zīle un norādīja, ka pērn pasaules čempionātā Rīgā bija jāspēlē pie tukšām skatītāju tribīnēm Covid-19 ierobežojumu dēļ. 

"Pagājušajā gadā fani varēja apmeklēt tikai vienu spēli. Ir lieliski spēlēt līdzjutēju priekšā. Viņu atbalsts bija apbrīnojams," pateicību pauda Zīle.

24 gadus vecajam aizsargam šis bija ceturtais pasaules čempionāts karjerā. 27 spēlēs ar rezultativitātes punktiem viņam nav izdevies izcelties. 

Uz augšu
Back