Nobalso! Kurš futbola virslīgā guva mēneša skaistākos vārtus?

Ivans Želizko un Bruno Melnis
Ivans Želizko un Bruno Melnis Foto: valmierafc.com/optibetvirsliga.com

Saistībā ar nacionālo izlašu spēļu pārtraukumu Latvijas "Optibet" futbola virslīgā iestājusies trīs nedēļu pauze. Kamēr virslīgas faniem ir dots atelpas brīdis, TVNET aicina futbola līdzjutējus piedalīties aptaujā, lai noteiktu skaistāko vārtu guvumu maija spēlēs.

Par savu favorītu var balsot reizi 24 stundās. Aptauja noslēgsies svētdien, 5. jūnijā, plkst. 23:59.

Ivans Želizko ("Valmiera FC")

28. maija spēlē virslīgas līdervienība "Valmiera FC" izbraukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja FK "Liepāja".

Mača 47. minūtē ar lielisku tālsitienu izcēlās Ivans Želizko, kurš tobrīd izvirzīja valmieriešus 2:1 vadībā.

21 gadu vecais Ukrainas futbolists šosezon virslīgā 12 mačos guvis divus vārtus.

Dāvis Zeltiņš (FK "Tukums 2000"/"Telms")

29. maija spēlē FK "Tukums 2000"/"Telms" viesos ar rezultātu 3:1 uzveica Jūrmalas "Spartaks" komandu.

Spēles 89. minūtē Dāvis Zeltiņš ar skaistu māņkustību noguldīja pretinieku un pēc tam raidīja bumbu vārtu tīklā, panākot rezultātu 3:1.

19 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 10 spēlēs guvis divus vārtus.

Junusa Muritala (FK "Metta")

2. maijā rezultatīvā spēlē FK "Auda" ar rezultātu 3:2 pārspēja FK "Metta".

Spēles 58. minūtē ar skaistu tālsitienu Junusa Muritala izvirzīja 2;1 vadībā "Metta" komandu.

22 gadus vecais Nigērijas futbolists šosezon virslīgā astoņos mačos guvis divus vārtus.

Bruno Melnis (FK "Metta")

Jau iepriekš minētajā 2. maija spēlē, kurā tikās FK "Auda" un FK "Metta", ar skaistu tālsitienu izcēlās arī Bruno Melnis.

Mača 45. minūtē Melnis panāca neizšķirtu 1:1, gūstot savus ceturtos vārtus šosezon virslīgā. Viņš piedalījies 14 mačos.

FK "Metta" futbolists TVNET aptaujā tika atzīts par skaistāko vārtu autoru marta mačos.

Žozefs Ba Janki (BFC "Daugavpils")

5. maija spēlē BFC "Daugavpils" savā laukumā ar rezultātu 1:4 piekāpās Latvijas čempionei RFS.

Spēles 22. minūtē Janki skaisti pārcēla bumbu pāri vārtsargam un izvirzīja daugavpiliešus 1:0 vadībā.

28 gadus vecais Kamerūnas futbolists šosezon virslīgā 11 mačos guvis divus vārtus.

Aliuns Ndojs ("Valmiera FC")

20. maija spēlē "Valmiera FC" savā laukumā ar 2:0 uzveica FK "Auda".

Mača 62. minūtē Ndojs, atrodoties ar muguru pret vārtiem, skaisti panāca rezultātu 2:0.

20 gadus vecais Senegālas futbolists šosezon virslīgā 14 mačos guvis piecus vārtus.

Oļegs Laizāns (Jūrmalas "Spartaks")

18. maija spēlē Jūrmalas "Spartaks" ar rezultātu 3:0 pārspēja SK "Super Nova Salaspils".

Mača 15. minūtē ar skaistu brīvsitienu 1:0 vadībā jūrmalniekus izvirzīja pieredzējušais Maestro.

35 gadus vecais Laizāns šosezon virslīgā 15 mačos guvis četrus vārtus.

Jevgeņijs Miņins (SK "Super Nova Salaspils")

28. maija mačā SK "Super Nova Salaspils" cīnījās neizšķirti 1:1 pret FK "Metta".

Spēles 35. minūtē Miņins ar skaistu māņkustību apspēlēja pretinieku un izvirzīja savu komandu 1:0 vadībā.

20 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 16 mačos guvis divus vārtus.