Ivanova Eiropas čempionātā svarcelšanā tiek pie sudraba godalgas

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Daniela Ivanova
Daniela Ivanova Foto: lsfed.lv

Latvijas pārstāve Daniela Ivanova ceturtdien Eiropas čempionātā svarcelšanā svara kategorijā līdz 76 kilogramiem izcīnīja otro vietu.

Ivanova summā pacēla kilogramus 222 kilogramus, kas ir atkārtots Latvijas rekords.

Raušanā Latvijas sportiste sāka ar veiksmīgi paceltiem 91 un 94 kilogramiem, bet trešajā mēģinājumā viņai izdevās pacelt 96 kilogramus, kas ir jauns Latvijas rekords, labojot iepriekšējo par vienu kilogramu.

Pēc 121 kilograma grūšanas pirmajā mēģinājumā otrajā Ivanova pacēla 126 kilogramus, bet trešajā mēģinājumā netika galā ar 128 kilogramiem. Ar iepriekš paceltiem 126 kilogramiem pietika, lai summā ieņemtu otro pozīciju.

Uzvaru izcīnīja Francijas pārstāve Džosefa Marī Fegē, kura bija galvas tiesu pārāka par pārējām sportistēm. Raušanā viņa pacēla 110 kilogramus, bet grūšanā tika galā ar 135 kilogramiem. Labāko trijnieku noslēdza Turcijas svarcēlāja Dilara Učana, kura summā pacēla 220 kilogramus.

Svara kategorijā līdz 73 kilogramiem Roberts Suharevs, summā paceļot 317 kilogramus, ieņēma sesto vietu, bet Artūrs Vasiļonoks kategorijā līdz 89 kilogramiem ierindojās septītajā pozīcijā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu