Džeriņš pārceļas uz Dāniju; Mamčics dosies uz Slovākiju

Andris Džeriņš FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlases spēlētājs Andris Džeriņš nākamsezon spēlēs Dānijas vienībā Herningas "Blue Fox", kamēr Roberts Mamčics pievienosies Slovākijas augstākās līgas komandai "Nove Zamky", piektdien pavēstīja abas vienības.

34 gadus vecais Džeriņš karjeru turpinās "Bleu Fox" rindās, kas pagājušajā sezonā regulāro čempionātu noslēdza trešajā vietā, bet izslēgšanas spēlēs izstājās jau pirmajā kārtā.

"Jau sen strādājam pie tā, lai noslēgtu vienošanos ar Andri, un veiksmīgā kārtā bija interese no abām pusēm. Iespēja viņu piesaistīti parādījās jau pirms pasaules čempionāta. Mūsu rīcībā būs spēlētājs, kuram bija liela loma gan Olimpiādē, gan nesen notikušajā pasaules čempionātā," paziņojumā citēts komandas direktors Torbens Skovsgārds.

Lielāko daļu karjeras Džeriņš spēlēja Rīgas "Dinamo" rindās, bet pagājušajā sezonā viņš pārstāvēja Austrijas vienību Lincas "Black Hawks", kuras rindās 22 spēlēs guva sešus vārtus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Mamčics nākamsezon spēlēs Slovākijas augstākās līgas vienībā "Nove Zamky", kas, ieņemot pirmspēdējo 11.vietu regulārajā čempionātā, izglābās no izkrišanas uz zemāku līgu, taču neiekļuva izslēgšanas spēlēs.

Vienošanās noslēgta uz vienu sezonu.

"Roberts ir laba auguma aizsargs, kuram, neskatoties uz fiziskajiem parametriem, ir labas slidošanas prasmes. Sagaidām no viņa pienesumu komandai visos spēles aspektos, ne tikai aizsardzībā," teica komandas galvenais treneris Gergelijs Majorss.

Mamčics pagājušo sezonu sāka Rīgas "Dinamo", bet oktobrī pārcēlās uz Čehijas ekstralīgas vienību Zlīnas "PSG Berani" un noslēdza sezonu Zviedrijas augstākās līgas komandā "Linkoping".

Uz augšu
Back