Latvijas kamaniņu sporta izlase dosies uz nometni Altenbergā

LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Kristers Aparjods
Kristers Aparjods Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas kamaniņu sporta izlase šajā nedēļas nometnē dosies uz otro treniņnometni, kas notiks Vācijas pilsētā Altenbergā, ziņo Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Sākotnēji pirms Altenbergas bija paredzēta treniņnometne Oberhofas ledus trasē, kurā janvāra beigās norisināsies pasaules čempionāts, taču nometne tika atcelta trases bojājumu labošanas dēļ.

Latvijas kamaniņu sportisti Altenbergā aizvadīs nometni no 24. līdz 27.oktobrim, un kopā paredzēti septiņi treniņi trasē.

"Oberhofas nometne, protams, būtu svarīgāka un nepieciešamāka, jo tur norisināsies pasaules čempionāts. Trases bojājumu dēļ ledus saldēšana notiks mēnesi vēlāk, bet cenšamies sarunāt treniņus novembra beigās pirms Pasaules kausa posma, jo nometne šajā trasē mums tika akceptēta un apsolīta," stāstīja LKSF ģenerālsekretārs Kristaps Mauriņš.

"Nometne Altenbergā jebkurā gadījumā notiks, tā ir arī pagarināta par vienu dienu. Lai arī tā nav pasaules čempionāta trase, tāpat ir svarīgi izbraukāt maksimāli daudz trases pirms sezonas, lai iegūtu pēc iespējas labāku braukšanas sajūtu un iegūtu lielāku braukšanas pieredzi. Nometnes ārpus Latvijas ir svarīgas arī tāpēc, lai nerastos rutīna, braukājot tikai pa Siguldas trasi," piebilda Mauriņš.

Latvijas kamaniņu sporta izlase uz treniņnometni Altenbergā dosies pilnā sastāvā ar Gintu Bērziņu, Kristeru Aparjodu, Elīnu Ievu Vītolu, Kendiju Aparjodi un Sigitu Bērziņu ierindā, kā arī trīs dievvietīgajām ekipāžām Mārtiņu Botu/Robertu Plūmi, Eduardu Ševicu-Mikeļševicu/Lūkasu Krastu, Andu Upīti/Saniju Ozoliņu un juniori Frančesku Bonu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu