Latvijas pārstāve izcīna bronzu EČ svacelšanā junioriem

LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Daniela Ivanova.
Daniela Ivanova. Foto: https://www.facebook.com/LatvijasSvarcelsanasFederacija

Latvijas sportiste Daniela Ivanova ceturtdien Albānijā Eiropas svarcelšanas čempionātā junioriem svara kategorijā līdz 76 kilogramiem ieņēma trešo vietu, izcīnot trīs bronzas medaļas.

Ivanova raušanā tika galā ar visiem trim pieteiktajiem svariem 91, 95 un 97 kilogramiem, izcīnot trešo vietu un mazo bronzas medaļu.

Labākā raušanā ar 99 kilogramiem bija armēniete Milena Hačatrjana, bet otro vietu ar 98 kilogramiem ieņēma turciete Dilara Narina.

Grūšanā Latvijas svarcēlāja sāka ar paceltiem 118 kilogramiem, bet netika galā ar 124 kilogramiem, kas būtu nodrošinājuši uzvaru gan grūšanā, gan summā.

Pēdējais mēģinājums ar 125 kilogramu smagu stieni arī bija neveiksmīgs, izcīnot bronzas medaļas arī grūšanā un summā.

Uzvaru grūšanā ar 120 kilogramiem izcīnīja Hačatrjana, un tikpat pacēla arī sudraba medaļas ieguvēja turciete Dilara Udžana, bet viņas tautiete Narina trīsreiz nespēja tikt galā ar pieteikto sākuma svaru 125 kilogrami.

Summā 11 sportistu konkurencē ar 219 (99+120) kilogramiem pirmā bija armēniete, otrā ar 216 (96+120) kilogramiem finišēja Udžana, bet Ivanova sakrāja 215 (97+118) kilogramus par deviņiem kilogramiem apsteidzot tuvāko sekotāju no Spānijas Ireni Blanko Tarelu.

Junioru sacensībās svara kategorijā līdz 89 kilogramiem piektdien B grupā startēja arī Iļja Sokolovs.

Viņš raušanā pieveica 120 kilogramus un ar otro piegājienu - arī 125 kilogramus smagu stieni, ierindodamies otrajā vietā piecu sportistu vidū.

Grūšanā viņam veiksmīgs bija vien pirmais mēģinājums ar 150 kilogramus smagu stieni, bet 155 un 156 kilogrami palika nepacelti. Tas viņam grūšanā deva ceturto vietu grupā, bet summā ar 275 (125+150) kilogramiem viņš pirms A grupas sacensībām ierindojās otrajā vietā.

Eiropas čempionātā U-23 grupā piektdien uz paaugstinājuma dosies arī Armands Mežinskis.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu