Video Balcers spēlē daudz, "Panthers" viesos piekāpjas "Blackhawks"

Rūdolfs Balcers (no kreisās)
Rūdolfs Balcers (no kreisās) Foto: AFP/SCANPIX

Neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pagājušajā naktī pēc Latvijas laika piedzīvoja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Floridas "Panthers" komanda.

"Panthers" hokejisti izbraukumā ar rezultātu 2:4 (0:2, 0:1, 2:1) piekāpās Čikāgas "Blackhawks" vienībai.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 16:14 minūtes, kas ir viņa lielākais laiks uz ledus šosezon. 4:15 minūtes viņš spēlēja vairākumā. Metienus pa vārtiem Balcers neizdarīja, lika lietā vienu spēka paņēmienu un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

"Panthers" rindās ar precīziem metieniem atzīmējās soms Ētu Lustarinens un Metjū Tkačaks, kurš trešās trešdaļas 13. minūtē panāca minimālu rezultāta starpību 2:3. Taču 23 sekundes līdz pamatlaika beigām ripu tukšos vārtos raidīja Čikāgas kapteinis Džonatans Teivzs.

Florida šosezon septiņos mačos izcīnījusi četras uzvaras un ar iekrātiem deviņiem punktiem ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē.

Balcers septiņās spēlēs atzīmējies ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli. Viņa lietderības koeficients ir -1.

Arī nākamo maču "Panthers" aizvadīs izbraukumā, naktī uz piektdienu tiekoties ar Filadelfijas "Flyers".