Latvijas hokejisti Smirnovs un Lapinskis rezultatīvi Šveices čempionātā

Deniss Smirnovs
Deniss Smirnovs Foto: Eric Lafargue

Latvijas uzbrucējs Oskars Lapinskis otrdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet Deniss guva vārtus Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlēs, palīdzot savām komandām izcīnīt uzvaras.

Langavas "Tigers" viesos ar rezultātu 4:1 (3:0, 0:1, 1:0) pieveica "Ajoie" komandu, bet Lapinskis laukumā pavadīja 12 minūtes un 49 sekundes, izpildīja vienu metienu pa vārtiem, atdeva divas rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu mājinieku raidījumu un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr Smirnovs ar gūtiem vārtiem sekmēja Ženēvas "Servette" uzvaru savā laukumā ar 6:1 (2:0, 3:1, 1:0) pār čempionvienību "Zug".

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 10 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā realizēja savu vienīgo metienu pa vārtiem, bloķēja divus viesu metienus un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Servette" ar izcīnītiem 34 punktiem 15 spēlēs atrodas NL kopvērtējuma līderpozīcijā, bet "Tigers" ar 19 punktiem 16 mačos ir desmitā 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".