Video Daugaviņš gūst komandas vienīgos vārtus zaudētā DEL spēlē

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš.
Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš. Foto: Iserlohn Roosters/Twitter.com

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien guva vārtus Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā, viņa pārstāvētajai Izerlonas "Roosters" komandai piedzīvojot zaudējumu.

"Roosters" mājās ar rezultātu 1:4 (0:2, 0:0, 1:2) zaudēja Ingolštates ERC vienībai.

Divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām, kad mājinieki spēlēja bez vārtsarga un ar sešiem laukuma spēlētājiem, Daugaviņš panāca 1:4. Latvijas hokejists uz ledus pavadīja 18 minūtes un 31 sekundi, trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja visos piecos iemetienos un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Šosezon Daugaviņš 17 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

DEL turnīra tabulā "Roosters" ar 20 izcīnītiem punktiem 17 mačos atrodas 12.vietā 15 komandu konkurencē, kamēr Mika Indraša pārstāvētā Šveningeres "Wild Wings" ar 21 punktu 17 spēlēs atrodas pozīciju augstāk.