Indrašis joprojām negūst vārtus, taču turpina dalīt rezultatīvas piespēles

Miks Indrašis (nr. 70)

Latvijas hokejists Miks Indrašis piektdien Vācijas čempionāta spēlē tika pie rezultatīvas piespēles, viņa pārstāvētajai Šveningeres "Wild Wings" izcīnot uzvaru.

Šveningeres vienība viesos ar rezultātu 4:2 (2:1, 0:0, 2:1) guva panākumu pār Augsburgas "Panthers".

Spēles trešajā minūtē pēc Indraša un Mišela Vāla piespēlēm vārtus guva Džons Ramadžs, panākot 1:0 "Wild Wings" labā.

Latvijas hokejists laukumā bija 13 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Indrašis šosezon 18 mačos nav guvis vārtus, taču ir atdevis 11 rezultatīvas piespēles, kas ir labākais radītājs komandā. Viņš ar 11 punktiem ir komandas trešais rezultatīvākais spēlētājs.

DEL turnīra tabulā "Wild Wings" 24 izcīnītiem punktiem 18 spēlēs atrodas 11.vietā 15 komandu konkurencē, kamēr Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas "Roosters" ar 20 punktiem 17 mačos ierindojas 13.pozīcijā.