Punnenovam 28 atvairīti metieni Šveices čempionāta spēlē

Latvijas hokeja vārtsargs Ivars Punnenovs
Latvijas hokeja vārtsargs Ivars Punnenovs Foto: lausannehc.ch

Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs sestdien Šveices hokeja virslīgas (NL) regulārā čempionāta spēlē atvairīja 28 metienus, taču viņa un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" piekāpās Denisa Smirnova Ženēvas "Servette" vienībai.

"Lausanne" viesos ar rezultātu 3:4 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja "Servette" hokejistiem.

Punnenovs atvairīja 28 no 31 pretinieku metiena, bet pēcspēles metienu sērijā viņš tika pārspēts trīs reizes.

Ķēniņš šajā mačā uz ledus bija septiņas minūtes un 25 sekundes, kuru laikā nopelnīja divus divu minūšu noraidījumus un vienu reizi meta pa vārtiem, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzvarētāju rindās Smirnovs laukumā pavadītajās 11 minūtēs un 31 sekundē bloķēja vienu metienu, uzvarēja vienā no trijiem iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

NL kopvērtējuma līdervienība ir "Servette", kas 20 mačos izcīnījusi 46 punktus. Oskara Lapinska Langnavas "Tigers" ar 24 punktiem 20 spēlēs atrodas desmitajā vietā, bet "Lausanne" ar 20 punktiem 19 mačos ierindojas 13. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".