Lomažs Vācijā atgriežas ar deviņām rezultatīvām piespēlēm komandas uzvarā

Rihards Lomažs
Rihards Lomažs Foto: FIBA.com

Latvijas basketbolists Rihards Lomažs svētdien savā atgriešanās spēlē Vācijas bundeslīgā atzīmējās ar deviņām rezultatīvām piespēlēm un sekmēja Oldenburgas EWE komandas uzvaru.

Oldenburgas basketbolisti savā laukumā ar rezultātu 93:75 (22:16, 16:22, 30:13, 25:24) pārspēja "Gottingen" vienību, kuru Lomažs pārstāvēja 2020./2021. gada sezonas otrajā pusē.

Svētdien Lomažs laukumā pavadīja 26 minūtes un 46 sekundes, punktus negūstot, jo neprecīzi izpildīja piecus tālmetienus un vienu divpunktu metienu. Toties viņš atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra divas bumbas, trīsreiz pārkāpa noteikumus, iekrāja sešus efektivitātes koeficienta punktus un tika pie pozitīva +/- rādītāja (+10).

Uzvarētājiem 25 punktus guva Taners Laisners, bet 15 punkti un desmit rezultatīvas piespēles bija Deveinam Raselam. Pretiniekiem 23 punkti bija Markam Smitam.

Oldenburgas komanda Vācijas čempionātā izcīnījusi piecas uzvaras septiņos aizvadītajos mačos un turnīra tabulā ieņem piekto vietu.

Sezonas ievadā Lomažs pārstāvēja Spānijas klubu Saragosas "Casademont", bet pirms izlašu pārtraukuma abu pušu ceļi šķīrās.