Video ⟩ Bļugers un "Penguins" turpina uzvaru sēriju

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas "Penguins" piektdien regulārajā čempionātā tika pie sestās uzvaras pēc kārtas.

Pitsburgas komanda savā laukumā ar "Penguins" 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pārspēja Dalasas "Stars" hokejistus, uzvaras vārtus gūstot mača pēdējā minūtē.

Bļugers uz ledus bija desmit minūtes un 20 sekundes, no kurām vienu minūti un 29 sekundes spēlēja mazākumā un septiņas - vairākumā. Latvieša kontā viens metiens pa vārtiem, trīs spēka paņēmieni, uzvarēti trīs no septiņiem iemetieniem un neitrāls lietderības koeficients.

Rezultātu mača 19. sekundē atklāja viesu komandas uzbrucējs Rope Hincs, bet 1:1 mājinieki panāca spēles 14. minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Pjērs-Olivjē Džozefs. Uzvaras vārtus "Penguins" labā 35 sekundes pirms mača beigām guva Jevgēņijs Malkins.

Mājinieku vārtos 26 no 27 metieniem atvairīja Tristans Džarijs, bet viesiem Džeiks Otindžers tika galā ar 23 metieniem.

"Penguins" ar 38 punktiem 29 spēlēs Austrumu konferencē ieņem ceturto vietu, bet "Stars" ar 37 punktiem ir trešie Rietumu konferencē.

Nākamo maču "Penguins" aizvadīs ceturtdien, kad izbraukumā tiksies ar Floridas "Panthers" vienību.