Daugaviņš ar 1+1 sekmē komandas uzvaru papildlaikā

Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš Foto: Iserlohn Roosters/Twitter

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš trešdien Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē guva vārtus un pēc tam asistēja uzvaru nesošajā vārtu guvumā pagarinājumā, palīdzot Izerlonas "Roosters" gūt panākumu

"Roosters" savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Manheimas "Adler".

Daugaviņš guva vārtus otrajā periodā, 29.minūtē izvirzot vadībā mājiniekus. Trešajā trešdaļā pēc spēlētām septiņām ar pusi minūtēm viesi izlīdzināja rezultātu un uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešams pagarinājums, kura 58.sekundē pēc Daugaviņa un Keisija Beilija piespēlēm vārtus guva Emīls Puarjē.

Latvijas hokejists kopā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā uzvarēja četros no septiņiem iemetieniem, izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

DEL turnīra tabulā Mika Indraša pārstāvētā Šveningeres "Wild Wings" ar 47 izcīnītiem punktiem 33 mačos atrodas desmitajā vietā, kamēr "Roosters" ar 46 punktiem 34 spēlēs ierindojas 11.pozīcijā 15 komandu konkurencē.