Balceram rezultatīva piespēle un uzvara AHL spēlē

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien, atgriežoties laukumā pēc gandrīz divu mēnešu pārtraukuma, Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā tika pie rezultatīvas piespēles un palīdzēja Sirakjūsas "Crunch" izcīnīt panākumu.

"Crunch" mājas spēlē ar rezultātu 5:1 (2:1, 1:0, 2:0), uzvarēja Jūtikas "Comets".

Balcers tika pie rezultativitātes punkta trešās trešdaļas izskaņā, kad pēc viņa piespēles vārtus guva Geidžs Gonkalvss, panākot 4:1.

Latvijas hokejists mačā arī tika pie viena divu minūšu noraidīja, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Tampabejas "Lightning" nosūtīja Balceru, kurš savainojuma dēļ nebija devies laukumā kopš novembra beigām, uz fārmklubu "Crunch", lai hokejists atgūtu fizisko formu.

Latviešu uzbrucējs šosezon NHL aizvadījis 14 mačus Floridas "Panthers" rindās, kuros tika pie diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet pēc tam viņš no neaizsargāto spēlētāju saraksta nonāca "Lightning", aizvadot Tampabejas komandā tikai trīs mačus.

Sirakjūsas vienība ar 37 izcīnītiem punktiem 34 mačos AHL Austrumu konferencē atrodas astotajā vietā.