Tralmakam rezultatīva piespēle AHL mačā

Eduards Tralmaks
Eduards Tralmaks Foto: @providencebruins

Latvijas uzbrucējs Eduards Tralmaks trešdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā, palīdzot Providensas "Bruins" vienībai viesos ar 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) pieveikt Hārtfordas "Wolf Pack" komandu.

Tralmaks partnerim asistēja pirmā perioda vidū, palīdzot "Bruins" panākt izlīdzinājumu 1:1. Latviešu uzbrucējs pats izpildīja vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs, kurš lielu daļu sezonas ārstēja savainojumu, šosezon septiņās AHL spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli, tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta.

Citā AHL mačā Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs atvairīja 21 no 22 metieniem pa saviem vārtiem, palīdzot Ebotsfordas "Canucks" vienībai viesos ar 6:1 (1:0, 3:1, 2:0) sagraut Sandjego "Gulls" komandu.

Latviešu vārtsargs šajā sezonā 31 mačā izcīnījis 17 uzvaras, kas ir dalīts otrs labākais rādītājs līgā, vidēji ielaidis 2,66 ripas un atvairījis 89,9% metienu.

Tikmēr bez rezultativitātes punktiem trešdien palika latviešu uzbrucējs Raivis Ansons, kura pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas "Penguins" savā laukuma ar 2:3 piekāpās Springfīldas "Thunderbirds".

Latviešu uzbrucējs šajā mačā metienus vārtu rāmī neizpildīja, toties nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ansons šosezon 30 mačos AHL guvis vienus vārtus, atdevis divas rezultatīvas piespēles, nopelnījis 18 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -8.

Vēl vienā AHL mačā Sirakjūsas "Crunch" bez latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera ierindā ar 4:3 (0:1, 0:0, 3:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā izbraukumā pieveica Jūtikas "Comets" hokejistus.

Šajā sezonā visas komandas AHL regulārajā čempionātā aizvada 72 mačus.