Video ⟩ Merzļikins paliek rezervē, "Blue Jackets" izcīna uzvaru

Kolumbusas "Blue Jackets" hokejisti
Kolumbusas "Blue Jackets" hokejisti Foto: Reuters/ScanPix

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas "Blue Jackets", Latvijas vārtsargam Elvim Merzļikinam paliekot uz rezervistu soliņa, ceturtdien izcīnīja panākumu.

"Blue Jackets" savā laukumā ar rezultātu 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzvarēja Vinipegas "Jets", pārtraucot pretinieku trīs panākumu sēriju.

Pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Kails Konors, kamēr Kolumbusas vienības hokejistiem izdevās pa pretinieku vārtiem izpildīt tikai divus metienus, kas nebija precīzi.

Savukārt otrajā periodā neizšķirtu panāca Patriks Laine, kurš guva vārtus vairākumā. Noslēdzošās trešdaļas vidusdaļā 2:1 mājinieku labā panāca Kenta Džonsona precīzais metiens, bet trīs sekundes līdz pamatlaika beigām tukšos vārtus vēl ripu raidīja Būns Dženers.

"Blue Jackets" vārtus šajā mačā sargāja Jonass Korpisalo, kurš tika galā ar 37 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma galā Davids Ritihs atvairīja 21 ripu.

Kolumbusas vienība ar 38 izcīnītiem punktiem 55 spēlēs Austrumu konferences turnīra tabulā atrodas pēdējā, 16.vietā, bet "Jets" ar 69 punktiem tikpat mačos Rietumu konferencē ieņem trešo vietu.