Gutkovskis gūst vārtus un sekmē "Rakow" uzvaru Polijas ekstraklases mačā

Vladislavs Gutkovskis
Vladislavs Gutkovskis Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis sestdien guva vārtus Polijas ekstraklases mačā un kaldināja Čenstohovas "Rakow" panākumu.

"Rakow" savā laukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja Zabžes "Gornik".

Gutkovskis devās laukumā sākumsastāvā un pārspēja pretinieku vārtsargu pēc Vladislava Kočergina piespēles jau desmitajā spēles minūtē, izvirzot vadībā mājiniekus.

Latvijas futbolists tika nomainīts 86.minūtē, kad viņa vietā laukumā devās Sebastians Musjoliks.

Citā mačā pussarga Kristera Tobera Gdaņskas "Lechia" izbraukumā ar 0:1 (0:1) piekāpās Kelces "Korona".

Tobers spēli sāka sākumsastāvā un tika nomainīts 57.minūtē.

"Rakow" ar 49 punktiem 21 spēlē turnīrā tabulā ir pirmajā vietā, Andreja Cigaņika Lodzas "Widzew" ar 35 punktiem ir ceturtā, bet "Lechia" ar 22 punktiem ierindojas 13.pozīcijā 18 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas "Lech".