DLSS/"Dinaburga" apspēlē "Dinamo" un pārtrauc 25 zaudējumu sēriju

Rīgas "Dinamo" komanda
Rīgas "Dinamo" komanda Foto: Agris Bricis

"Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga" (DLSS/"Dinaburga") trešdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) spēlē guva panākumu un pārtrauca 25 neveiksmju sēriju, kamēr citā mačā pagarinājumā pie uzvaras tika Hokeja skola "Rīga".

DLSS/"Dinaburga" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:2, 2:0, 1:0) pārspēja Rīgas "Dinamo", izcīnot pirmo uzvaru kopš septembra beigām.

Edgars Petrovs ceturtajā minūtē izvirzīja vadībā mājiniekus, taču pirmā perioda turpinājumā daugavpiliešu vārtos ripas raidīja Dominiks Matonaks un Kirils Tambijevs, pārņemot vadību ar 2:1.

Otrajā trešdaļā Rīgas komandas vārtsargu divas reizes pārspēja Renāts Vabiščevičs, bet noslēdzošajā periodā tukšos vārtos ripu vēl raidīja Vadims Vabiščevičs, nodrošinot Daugavpils vienībai panākumu ar divu vārtu pārsvaru.

Mājinieku rindās Vadims Vabiščevičs gūtiem vārtiem pievienoja trīs rezultatīvas piespēles, bet visos četros vārtu guvumos asistēja Aigars Vilmanis. "Dinamo" komandas abos vārtu guvumos pie rezultatīvas piespēles tika Renārs Cipruss.

Savukārt "Rīga" mājās ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 1:0) guva panākumu pār Viļņas "Hockey Punks".

Pamatlaikā abus rīdzinieku vārtus guva Kristers Ansons, bet pagarinājumā uzvaru nodrošināja Raula Ozollapas precīzais metiens. Viļņas komandā pie gūtiem vārtiem tika Edgars Ribakovs un Iļja Četvertaks.

Trešdien Jelgavā bija paredzēta arī "Zemgale"/LLU un Kauņas "City"spēle, taču tehnisku problēmu dēļ tā tika atcelta.

Tabulas galvgalī ar 60 punktiem 31 mačā atrodas "Mogo"/LSPA komanda, 47 punkti 29 cīņās ir "Zemgale"/LLU komandai, bet 41 punkts 31 cīņā - Rīgas "Dinamo". 37 punkti 31 cīņā ir "Prizmai", 33 punktus 31 mačā guvusi Hokeja skola "Rīga", 24 punkti 31 spēlē ir Elektrēnu "Energija" un Viļņas "Hockey Punks". Kauņas "City" 30 mačos tikusi pie 23 punktiem, kamēr četri punkti 31 spēlē ir "Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga" hokejistiem.

Šosezon līgā spēlē deviņas komandas - sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".