Čehu hokeja leģenda Hašeks: Ļaut Krievijas sportistiem piedalīties sacensībās ir kara atbalstīšana

Dominiks Hašeks
Dominiks Hašeks Foto: twitter.com @hasek_dominik

Čehu hokeja leģenda, vārtsargs Dominiks Hašeks, uzskata, ka ļaut Krievijas sportistiem piedalīties starptautiskās sacensībās ir Ukrainā notiekošās kara darbības atbalstīšana. Tā sportists norādīja intervijā Latvijas Televīzijai.

Ukrainas Militārās izlūkošanas dienesta vadītājs Kirilo Budanovs, runājot futbola terminoloģijā, izteicies, ka tagad rezultāts ir 1:1 un šobrīd rit spēles 70. minūte.

Komentējot šos izteikumus, Hašeks pauda bažas, ka tomēr atrodamies spēles 30. minūtē. "Ziniet, tas varbūt nav pat puslaiks. Mums, pirmkārt, jābūt gataviem ilgstošam karam. Krievija ir liela valsts ar daudziem cilvēkiem - jābūt gatavam ilgam karam. Ukrainai ir vajadzīga mūsu palīdzība - mums viņiem tā ir jāsniedz.

Ukraina necīnās tikai par sevi, bet arī par mūsu un jūsu valsti.

Tas nenotiks, bet, ja Ukraina zaudēs, mēs būsim nākamie. Varbūt nākamā būs Latvija. Tāpēc mums jāatbalsta Ukraina, un Krievijas armija jāatgriež atpakaļ. Tāds ir mūsu mērķis," sacīja Hašeks.

Visu interviju ar Dominiku Hašeku skatieties Latvijas Televīzijā 21:10!