LTS ģenerālsekretārs Mellups: Sevastova plāno atgriezties tūrē un arī pārstāvēt Latviju

LTS ģenerālsekretārs Mellups: Sevastova plāno atgriezties tūrē un arī pārstāvēt Latviju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Anastasija Sevastova
Anastasija Sevastova Foto: AP/Scanpix

Latvijas Tenisa savienība (LTS) ir saziņā ar Anastasiju Sevastovu par iespējamo atgriešanos izlasē, taču konkrēts brīdis, kad tas varētu notikt, nav zināms, apstiprināja LTS ģenerālsekretārs Jānis Mellups.

Pērn februārī Sevastova paziņoja, ka uz nenoteiktu laiku pārtrauc tenisistes karjeru, lai savestu kārtībā savu veselību, bet decembrī viņas un trenera Ronalda Šmita ģimenē bija pieaugums.

Savu līdz šim pēdējo spēli profesionālajā tenisā 32 gadus vecā Sevastova aizvadīja pirms vairāk nekā gada un ir atstājusi WTA rangu, tiesa, atgriežoties tūrē, iespējama dalība sacensībās ar aizsargāto rangu.

Latvijas sieviešu tenisa izlasei tuvākie mači paredzēti Billijas Džīnas Kingas kausa pirmajā grupā, sacensībām norisinoties no 10. līdz 15. aprīlim Antaljā, Turcijā.

"Man ir informācija, ka viņa ir atsākusi treniņus, taču Anastasija ir ļoti profesionāla tenisiste un droši vien spēlētu tikai tad, ja būtu optimālā formālā. Tenisa savienība ar viņu ir pastāvīgā komunikācijā, viņa plāno atgriezties tūrē un arī pārstāvēt Latvijas valsti. Šobrīd gan nevaram apstiprināt, ka viņa atgriezīsies jau tuvākajās spēlēs," stāstīja Mellups.

Nesen Turcijā notikušajai zemestrīcei gan nevajadzētu ietekmēt Kingas kausa norisi, jo jau tagad Antaljā norisinās Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) tūres turnīri.

Eiropas/Āfrikas pirmajā grupā sacentīsies 11 valstis, kas būs sadalītas divās apakšgrupās, trīs labākajām iekļūstot "play-off" kārtā. Bez Latvijas šajā līmenī spēlēs arī Bulgārija, Horvātija, Dānija, Ēģipte, Ungārija, Nīderlande, Norvēģija, Serbija, Zviedrija un Turcija.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu