Ābolam rezultatīva piespēle "Orebro" uzvarā Zviedrijas čempionāta mačā

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: Orebro Hockey/Twitter

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien, 4. martā, Lūleo atzīmējās ar rezultatīvu piespēli viņa un Riharda Mareņa pārstāvētās "Orebro" komandas uzvarā Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) izbraukuma mačā.

Erebrū hokejisti viesos pagarinājumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pieveica "Lulea".

Ābols rezultatīvi piespēlēja 26. minūtē vairākumā, Leo Karlsonam panākot 1:1.

Arī uzvaras vārtus viesi pagarinājuma 22.sekundē guva vairākumā, izceļoties Filipam Berglundam.

Ābols 14 minūtēs un 35 sekundēs laukumā vairākumā divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja pusē no 12 iemetieniem.

Marenis laukumā atradās sešas minūtes un 14 sekundes, pielietojot vienu spēka paņēmienu un cīņu beidzot ar +/- rādītāju -1.

Ābols šosezon 49 mačos atzīmējies ar 19 gūtiem vārtiem un 22 rezultatīvām piespēlēm, bet Marenis 17 aizvadītajās spēlēs ticis pie viena vārtu guvuma.

Ar 80 punktiem 50 mačos "Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņem ceturto vietu.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.