"Mogo"/LSPA divreiz atspēlējas un izcīna trešo uzvaru OHL pusfinālā

"Mogo"/LSPA hokejisti
"Mogo"/LSPA hokejisti Foto: HK Mogo/Twitter

"Mogo"/LSPA komanda ceturtdien izbraukuma spēlē izcīnīja trešo uzvaru "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla sērijā.

"Mogo"/LSPA viesos ar 4:3 (1:1, 1:2, 2:0) pārspēja Rīgas "Prizmu", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0.

Pirmā puslaika vidū uz Artūra Ozoliņa vārtiem mazākumā mājinieki tā paša noraidījuma laikā atbildēja ar Kristapa Millera "golu" vairākumā, bet 23.minūtē Edijs Brahmanis jau vadībā izvirzīja "Prizma" vienību.

26.minūtē Rûdolfs Maslovskis rezultātu izlīdzināja, bet "Prizma" ar Kristapa Riekstiņa vārtiem trešdaļu pabeidza ar 3:2 pārsvaru.

Izlīdzinājumu trešoreiz spēlē 46.minūtē panāca Kārlis Ozoliņš, bet jau 29 sekundes vēlāk Toms Opelts izvirzīja vadībā "Mogo"/LSPA.

Pirmie seši vārti spēlē tika gūti nevienādos sastāvos.

Kristaps Millers mājinieku labā sakrāja divus (1+1) rezultativitātes punktus, bet viesiem tas pa spēkam bija Maslovskim un Artūram Ozoliņam.

Uzvarētāju vārtos Henrijs Ančs atvairīja 21 metienu, bet mājiniekiem Jānis Auziņš tika galā ar 30 metieniem.

Otrā pusfinālā "Zemgale"/LLU ar 2-0 ir vadībā sērijā ar Rīgas "Dinamo".

OHL "play-off" turnīrā iekļuva astoņas no deviņām pamatturnīra vienībām.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".