Usika sieva atklāj, ko okupanti guvuši laupījumā viņu mājās

TVNET Sports
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Oleksandrs Usiks
Oleksandrs Usiks Foto: AFP/SCANPIX

Nepārspētā ukraiņu boksera Oleksandra Usika dzīvesbiedre Jekaterina Usika sarunā ar Ukrainas mediju "Champion" atklājusi, ko agresorvalsts - Krievijas - okupanti aiznesuši no viņas un vīra mājām Vorzeļā, kas atrodas netālu no galvaspilsētas Kijivas. 

Pēc Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā Usiku ģimenes mājokli Vorzeļā pamatīgi izpostīja agresorvalsts karavīri. Tas notika 2022. gada martā jeb nedaudz vairāk kā mēnesi pēc kara sākuma. Toreiz mājas pagalmā atradās Krievijas armijas militārā tehnika, tostarp tanki.

Jekaterina Usika atklājusi, ka, atgriežoties mājoklī, viņu un vīru sagaidījis ne tikai izpostīts pagalms, bet arī konkrētu lietu iztrūkums.

"Māja Vorzeļā ir cits stāsts. Šis nams pārcieta orkus, kas, protams, krietni sabojāja tā stāvokli. No mūsu mājas nozaga boileru. Ģenerators brīnumainā kārtā palika. Orki to iznesa no mājas, bet viņiem nepietika smadzeņu to ieslēgt. Nodomāja, ka nedarbojas, un pirms bēgšanas to atstāja," norādīja Usika.

Boksera sieva arī norādīja, ka tagad šajā mājā mitinās kāda ģimene, kura kara rezultātā zaudējusi savu iepriekšējo mājokli.

"Tagad tur dzīvo ģimene ar mazu bērnu. Viņu daudzdzīvokļu mājā Irpiņā trāpīja lādiņš. Šīs ģimenes galva sākotnēji strādāja pie mūsu mājas atjaunošanas, bet pēc tam mēs ar Saņu [Oleksandru Usiku] devām iespēju viņa ģimenei tur pagaidām pārvākties uz dzīvi," atklāja boksera dzīvesbiedre. 

Jau ilgāku laiku rit pārrunas par Usika potenciālo cīņu pret britu boksa zvaigzni Taisonu Fjūriju. Pavisam nesen dūri galdā cirta Pasaules Boksa asociācija (WBA), kuras supersmagā svara čempiona josta pieder Usikam, nospraužot 1. aprīli kā datumu, līdz kuram abām pusēm jāvienojas par cīņas norisi. Pretējā gadījumā Usikam nākamā cīņa būs jāaizvada pret WBA nozīmēto titula pretendentu.

36 gadus vecais Usiks profesionālajā boksā ringā devies 20 cīņās un visās triumfējis, 13 dueļus noslēdzot priekšlaicīgi. Usiks bija absolūtais čempions svara kategorijā līdz 90,2 kilogramiem, bet 2021. gada septembrī atņēma visas četras jostas britam Entonijam Džošua supersmagsvaros.

2022. gada augustā Džošua mēģināja revanšēties, taču tika pieveikts vēl vienu reizi.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu