Video ⟩ Mesi gūst savus 800. vārtus karjerā

Lionels Mesi ceturtdien Buenosairesā guva savus 800. vārtus karjerā un palīdzēja Argentīnas izlasei pārbaudes spēlē izcīnīt panākumu.

Argentīna, aizvadot pirmo maču pēc triumfa 2022. gada Pasaules kausa finālturnīrā, savā laukumā ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja Panamu.

Pirmie divi Mesi izpildītie brīvsitieni atsitās pret vārtu stabu, bet trešajā reizē pēc viņa izdarītā sitiena pie atlēkušās bumbas 78. minūtē tika Tjago Almada, kurš pārspēja pretinieku vārtsargu un izvirzīja vadībā Argentīnu.

Savukārt ar ceturto brīvsitienu viņam izdevās raidīt bumbu Panamas izlases vārtos, 89. minūtē dubultojot Argentīnas pārsvaru un gūstot savus 800. vārtus.

Mesi ir vien otrais futbolists vēsturē, kuram izdevies profesionālajā karjerā gūt vismaz 800 vārtus. Pirmais 800 gūto vārtu robežu 2021. gadā sasniedza portugālis Krištianu Ronaldu.

Argentīnietis 672 vārtus guvis "Barcelona" labā, 30 reizes bijis precīzs Parīzes "Saint-Germain" rindās, bet vēl 98 reizes viņam izdevies pārspēt pretinieku vārtsargus spēlējot Argentīnas valstsvienībā.