Girgensona pārstāvētajai "Sabres" uzvara NHL spēlē; uzvar arī "Blue Jackets"

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā pārtrauca četru neveiksmju sēriju, bet uzvaru mājas spēlē svinēja arī vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets".

Bufalo "Sabres" pieveica Ņūdžersijas "Devils" ar 5:4 (3:2, 2:0, 0:2).

Girgensons 12 minūtēs un 42 sekundēs laukumā minūti un 42 sekundes spēlēja mazākumā. Viņš statistikā atzīmējās ar vienu spēka paņēmienu, vienu bloķētu metienu un 50% uzvarētu iemetienu.

Ar trim punktiem (2+1) mājinieku rindās izcēlās Alekss Tačs, ar diviem - Džeks Kvinns, Dilans Kazenss (abiem - 1+1) un Jons Jāsons Peterka (0+2).

Viesiem Džeks Hjūzs sakrāja trīs (2+1) un aizsargs Kevins Bāls - divus (1+1) rezultativitātes punktus.

Merzļikins palika rezervē Kolumbusas "Blue Jackets" uzvarā pagarinājumā savā laukumā pār Ņujorkas "Islanders" - 5:4 (0:1, 4:1, 0:2, 1:0).

Uzvarētāju vārtos Maikls Hačinsons atvairīja 34 no 38 metieniem.

Pa diviem punktiem uzvarētāju labā sakrāja Džonijs Gudro, Būns Dženers (abiem - 1+1) un Džeks Roslovics (0+2).

Viesiem divus vārtus guva Broks Nelsons, bet divus punktus (1+1) sakrāja Kails Palmieri.

Bufalo komanda ar 74 punktiem 71 mačā Austrumu konferencē ieņem 12.vietu, bet "Blue Jackets" ar 53 punktiem ir otra vājākā komanda līgā.