Eidukai Pasaules kausa distanču slēpošanā posmā 41.vieta sprintā; uzvar Skistada

Patrīcija Eiduka
Patrīcija Eiduka Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Pasaules kausa distanču slēpošanā posmā Lahti ieņēma 41.vietu sprintā, bet uzvaru svinēja norvēģiete Kristīne Stavosa Skistada.

Eiduka kvalifikācijā 56 sportistu konkurencē finišēja pēc trim minūtēm un 21,46 sekundēm, par 14,59 sekundēm atpaliekot no labākā laika īpašnieces zviedrietes Jonnas Sundlingas.

Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) punktu izteiksmē Eidukas rezultāts tika novērtēts ar 93,69 punktiem.

Izslēgšanas cīņās iekļuva 30 ātrākās slēpotājas.

Uzvaru sestdien svinēja Skistada, svinot piekto panākumu karjerā. Viņa finālā trasi veica trīs minūtēs un 8,63 sekundēs.

Otrā 0,13 sekundes aiz uzvarētājas finišēja Sundlinga, trešā, Skistadai zaudējot 6,55 sekundes, - uzvarētājas tautiete Tīrila Udnesa Venga.

Pasaules kausa sezona noslēgsies svētdien, kad slēpotāji sacentīsies 20 kilometru distancē klasiskajā stilā ar kopēju startu.