Smirnova un Smona pārstāvētā "Servette" sasniedz Šveices čempionāta finālu

Latvijas hokeja izlases spēlētājs Deniss Smirnovs
Latvijas hokeja izlases spēlētājs Deniss Smirnovs Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas "Servette" sestdien sasniedza Šveices augstākās hokeja līgas (NL) finālu.

"Servette" pusfināla sērijas piektajā mačā mājās ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pārspēja "Zug" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 4-1.

Smirnovs uz ledus bija deviņas minūtes un 34 sekundes, uzvarēja četros no sešiem iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Smons, kurš izslēgšanas turnīrā piedalījies vienā mačā, šajā spēlē bija ārpus pieteikuma.

Finālsērijā līdz četrām uzvarām "Servette" tiksies ar "Biel-Bienne" hokejistiem.

Cīņā par iekļūšanu virslīgā uzbrucējs Toms Andersons asistēja komandas vienīgajos gūtajos vārtos, "La Chaux-de-Fonds" viesos ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) zaudējot "Ajoie", kas sērijā līdz četrām uzvarām panākusi 3-2.

Andersons, spēlējot 18 minūtes un septiņas sekundes, četrreiz meta pa vārtiem, iekrāja četras soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".