Smirnova un Smona pārstāvētā "Servette" zaudē Šveices finālsērijas otrajā spēlē

Latvijas hokeja uzbrucējs Deniss Smirnovs
Latvijas hokeja uzbrucējs Deniss Smirnovs Foto: sport.ch

Latvijas uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas "Servette" svētdien piedzīvoja pēdējo sekunžu zaudējumu Šveices augstākās hokeja līgas (NL) fināla otrajā spēlē.

Ženēvieši viesos ar rezultātu 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) zaudēja "Biel-Bienne" vienībai, kas sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 1-1.

Spēles otrajā minūtē ar 31 sekundes intervālu mājiniekiem divus vārtus guva Fabio Hofers un Damjēns Brunners, taču trešajā minūtē Marko Miranda vienus vārtus atguva. Viesi bija iedzinējos līdz pat 57.minūtes sākumam, kad Rodžers Karrers panāca 2:2.

Tiesa, septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām Brunners ar metienu no nulles leņķa raidīja ripu tuvajā vārtu stūrī un izrāva laukuma saimniekiem uzvaru.

Smirnovs, uz ledus pavadot astoņas minūtes un 41 sekundi, uzvarēja vienā no trīs iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Smons, kurš izslēgšanas turnīrā ir piedalījies vienā mačā, arī šoreiz nebija pieteikumā.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".