Video ⟩ Bļugera pārstāvētā "Golden Knights" pārņem vadību sērijā pret "Jets"

Latvijas hokejistam Teodoram Bļugeram laukumā nedodoties, Vegasas "Golden Knights" sestdien Vinipegā svinēja uzvaru Stenlija kausa pirmās kārtas mačā.

Latvieša pārstāvētā "Golden Knights" viesos pagarinājumā ar 5:4 (2:1, 2:0, 0:3) pārspēja Vinipegas "Jets", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-1.

Čendlers Stīvensons un Džeks Aikels vairākumā jau septītajā minūtē bija panākuši viesiem divu vārtu pārsvaru, bet desmitajā minūtē Kails Konors vienus vārtus atguva.

Otrajā trešdaļā Aikels vairākumā guva vēl vienus vārtus, bet Kīgens Kolesers panāca 4:1.

Tomēr "Jets" hokejisti 22 sekundes pirms pamatlaika beigām atspēlējās pēc Nino Nīderreitera, Marka Skaifela vairākumā un Edama Lourija gūtajiem vārtiem.

Uzvaras vārtus otrā pagarinājuma ceturtajā minūtē guva Maiks Amadio.

Aikels sakrāja trīs (2+1) rezultativitātes punktus, bet zaudētājiem trīs rezultatīvas piespēles Nīla Paionka kontā.

"Golden Knights" vārtus sargāja Lorāns Brosuā, kurš tika galā ar 30 metieniem, bet otrā laukuma galā Konors Helebiks atvairīja 43 metienus.

Sērijas ceturtā spēle Lasvegasā norisināsies pirmdien.

Pagājušajā sezonā nedz "Golden Knights", nedz "Jets" Stenlija kausa izcīņai nekvalificējās, bet par čempioni kļuva Kolorādo "Avalanche", kas finālsērijā ar 4-2 pieveica iepriekšējo divu sezonu uzvarētājus Tampabejas "Lightning".