Miris futbola tiesnesis un Latvijas futbola leģenda Rubenis

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Miķelis Lenerts-Rubenis
Miķelis Lenerts-Rubenis Foto: LETA

89 gadu vecumā mūžībā devies bijušais futbola tiesnesis un ilggadējais Latvijas futbola sabiedrības pārstāvis Miķelis Lenerts-Rubenis, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Lenerts-Rubenis bija ilggadējs sporta darbinieks un apskatnieks, savulaik viens no vadošajiem sava reģiona futbola tiesnešiem. Sarakstījis vairāk nekā desmit grāmatas, tai skaitā mācību līdzekļus futbola tiesnešiem.

Lenerts-Rubenis ir arī Latvijas Gada balvas sportā par mūža ieguldījumu saņēmējs, kā arī pirmās LFF Zelta Goda zīmes saņēmējs.

Lenerts-Rubenis futbola tiesāšanai pievērsās agrā jaunībā, gadu gaitā kļūstot par Latvijas futbola tiesāšanas leģendu, uz kura ekspertīzi kolēģi atsaucas vēl līdz šodienai. Daudzu gadu garumā strādājis ar tiesnešu izglītošanu un sagatavošanu, ilgstoši par šo segmentu atbildot un piedaloties arī LFF iekšienē.

Strādājis laikrakstā "Sports" un visa mūža garumā kalpojis futbolam arī ar savu lielisko rakstītprasmi, ietekmējot Latvijas futbola un sporta žurnālistikas attīstību. Lenerts-Rubenis uzskatāms par vienu no spilgtākajiem futbola entuziastiem un pazinējiem Latvijas vēsturē.

Atvadīšanās no Lenerta-Rubeņa notiks 19. maijā plkst. 13 Rīgas Krematorija lielajā zālē.

Latvijas futbola pašmāju sacensībās šīs nedēļas spēles sāksies ar klusuma brīdi.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu