Kolumbijas futbolistes iekļūst Pasaules kausa ceturtdaļfinālā

Kolumbijas izlases futbolistes
Kolumbijas izlases futbolistes Foto: Reuters/Scanpix

Kolumbijas sieviešu futbola izlase otrdien nodrošināja vietu 2023.gada Pasaules kausa ceturtdaļfinālā.

Melburnā notikušajā astotdaļfināla spēlē Kolumbija ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Jamaiku.

Kolumbietes vārtus guva 52.minūtē, kad pēc Anas Guzmanas piespēles soda laukumā Katalina Usme uztvēra bumbu un raidīja to mērķī.

Ceturtdaļfinālā kolumbietes spēkosies ar Angliju.

Astotdaļfināla izspēle noslēgsies otrdien, 11.un 12.augustā notiks ceturtdaļfināla spēles, 15.un 16.augustā tiks noskaidroti finālisti, bet cīņas par medaļām norisināsies 19.un 20.augustā.

Futbolistes par Pasaules kausa trofeju cīnās devīto reizi, šogad pirmo reizi piedaloties 32 komandām.

2023.gada Pasaules kausa finālturnīrs no 20.jūlija līdz 20.augustam norisinās Austrālijā un Jaunzēlandē.

Pirms četriem gadiem Francijā notikušā finālturnīra finālā ASV ar 2:0 uzvarēja Nīderlandi un ceturto reizi svinēja panākumu šajā turnīrā, izcīnot trofeju otro reizi pēc kārtas. Divreiz meistarsacīkstēs uzvarējusi Vācija, bet pa vienam titulam ir Norvēģijai un Japānai.