Francijas futbolistes iekļūst Pasaules kausa ceturtdaļfinālā

Francijas sieviešu futbola izlase otrdien iekļuva 2023.gada Pasaules kausa ceturtdaļfinālā.

Francija ar 4:0 (3:0) sagrāva Maroku.

15.minūtē pēc Sakinas Karšaui centrējuma no kreisās puses ar sitienu ar galvu no Marokas vārtsarga laukuma līnijas rezultātu atklāja Kadjiatū Dianī.

Piecas minūtes vēlāk pēc Dianī piespēles vārtus guva Kenza Diali, bet 23.minūtē 3:0 Francijas izlases labā panāca Eiženija le Somēra. Bumbu kontrolējusī Marokas spēlētāja pie gala līnijas kļūdījās, un bumba pēc rikošeta no Dianī nonāca pie le Somēras, kura to raidīja vārtos.

70.minūtē 4:0 panāca le Somēra, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Ceturtdaļfinālā francūzietes tiksies ar Austrāliju.

Jau ziņots, ka otrā astotdaļfinālā otrdien Kolumbija Melburnā ar 1:0 (0:0) pārspēja Jamaiku un ceturtdaļfinālā spēkosies ar Angliju.

Kolumbijai vārtus 52.minūtē guva Katalina Usme.

11.un 12.augustā notiks ceturtdaļfināla spēles, 15.un 16.augustā kļūs zināmi finālisti, bet cīņas par medaļām norisināsies 19.un 20.augustā.

Futbolistes par Pasaules kausa trofeju cīnās devīto reizi, šogad pirmo reizi piedaloties 32 komandām.

2023.gada Pasaules kausa finālturnīrs no 20.jūlija līdz 20.augustam norisinās Austrālijā un Jaunzēlandē.

Pirms četriem gadiem Francijā notikušā finālturnīra finālā ASV ar 2:0 uzvarēja Nīderlandi un ceturto reizi svinēja panākumu šajā turnīrā, izcīnot trofeju otro reizi pēc kārtas. Divreiz meistarsacīkstēs uzvarējusi Vācija, bet pa vienam titulam ir Norvēģijai un Japānai.