Latvijas peldētāja Zane Embrekte kļūst par pasaules čempioni peldēšanā nedzirdīgajiem

TVNET/LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Latvijas peldētāja Zane Embrekte
Latvijas peldētāja Zane Embrekte Foto: Latvijas Nedzirdīgo sporta federācija

Latvijas peldētāja Zane Embrekte piektdien Buenosairesā pasaules čempionātā peldēšanā nedzirdīgajiem uzvarēja 50 metru peldējumā brīvajā stilā un izcīnīja bronzas medaļu 50 metros tauriņstilā.

Embrekte šajās meistarsacīkstēs izcīnījusi arī sudraba medaļu 50 metru peldējumā uz muguras un bronzas godalgu 100 metros brīvajā stilā.

50 metru brīvā stila finālā viņa finišēja 27,01 sekundē, par 0,18 sekundēm apsteidzot amerikānieti Brūku Tompsoni un par 0,55 sekundēm - itālieti Saru Maranjo.

Savukārt 50 metru tauriņstila finālā Embrekte finišēja 29,24 sekundēs, paliekot aiz ASV peldētājas Kārli Kronkas un Maranjo, kuras finišēja attiecīgi 28,53 un 28,57 sekundēs.

Embrekte bija kvalificējusies finālam arī 100 metru peldējumā uz muguras, taču neizgāja uz starta.

Tikmēr Kristofers Kraze 50 metru distancē brīvajā stilā pusfinālā finišēja 25,50 sekundēs un uzrādīja devīto rezultātu. Latvietis no fināla astoņnieka atpalika astoņas sekundes desmitdaļas un ir pirmais rezervists.

Pērn Embrekte vasaras nedzirdīgo spēlēs Brazīlijā izcīnīja zelta medaļu 50 un 100 metru brīvā stila distancēs, kā arī otro vietu 200 metros brīvajā stilā.

Embrekte startē savā trešajā pasaules čempionātā, bet Krazem šī ir debija planētas meistarsacīkstēs.

Sportistiem uz Buenosairesu līdzi devās trenere Gaļina Broka un delegācijas pārstāve Iveta Kraze.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu