Video ⟩ Francijas tenisistes drūmā liecība: Treneris mani izvaroja trīs reizes dienā, kopumā gandrīz 400 reižu

TVNET Sports
Facebook Draugiem X Whatsapp
Andželika Košī
Andželika Košī Foto: Ekrānšāviņš

Bijusī Francijas tenisiste Andželika Košī nākusi klajā ar šokējošu paziņojumu. Viņa apgalvo, ka viņas kādreizējais treneris Endrjū Guedess viņu izvarojis trīs reizes dienā, kopumā gandrīz 400 reižu.

Guedesam 2021. gadā tika piespriesti 18 gadi cietumā par četru nepilngadīgu meiteņu (12 - 17 gadus vecas) izvarošanu. 

Tiesas sēdēs atklātībā nācis arvien vairāk kliedzošu detaļu. Šonedēļ daudzus satrieca 36 gadus vecās Košī liecības. Viņa apgalvo, ka treneris viņu izvarojis gandrīz 400 reižu.

Pēc Košī teiktā, viss sācies 1999. gadā, kad viņa 12 gadu vecumā devās uz treniņnometni Francijas rietumos. "Tā bija sliktākā nedēļa manā mūžā. Viņš mani izvaroja trīs reizes dienā," Spānijas izdevums "Marca" citē Košī teikto.

"Pirmajā vakarā viņš lūdza, lai es aizeju uz viņa istabu, bet es to neizdarīju; tad viņš ienāca manējā. Tas bija briesmīgi. Es jutos kā cietumā, gribēju tikt ārā, bet nevarēju," viņa sacīja. 

Vairākus gadus tenisiste dzīvojusi ar domu, ka viņai ir AIDS. 

Tenisa aprindās Guedesa izturēšanās pret jaunām meitenēm esot bijusi zināma. Viņa pusē nostājies tenisa kluba prezidents, jo treneris ar savām audzēknēm spējis atnest klubam titulus. 

Kāda meitene devusies par notikušo pastāstīt tenisa kluba prezidentam, bet viņa atbilde bijusi: "Jā, bet viņš mums sagādā trofejas," pauda francūziete.

Košī atklāja, ka viņa bieži domājusi par pašnāvību. 

Gada laikā Guedess Košī esot izvarojis 200 reižu. 

Košī precīzi atceras, cik soļu treniņnometnes laikā šķīra viņas istabu no trenera. Tie bija 13. Viņa tos sauc par 13 elles soļiem. 

Facebook Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu