Vācijas Futbola federācijai nav iebildumu pret spēlēm ar Krievijas U-17 izlasēm (5)

TVNET/LETA/DPA
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: dpa/picture-alliance / dpa/Scanpix

Vācijas Futbola federācija (DFB) neboikotēs starptautiskos turnīrus, kuros piedalīsies Krievijas U-17 vīriešu vai sieviešu futbola izlases, piektdien pavēstīja DFB.

Jau ziņots, ka nedēļas sākumā Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) devusi zaļo gaismu Krievijas U-17 vīriešu un sieviešu izlašu dalībai starptautiskos turnīros Tāpat otrdien UEFA piešķīra tiesības Latvijai rīkot 2017.gada U-17 vīriešu izlašu finālturnīru.

Kamēr vairākas valstis, starp kurām ir arī Latvija, paziņoja, ka nestartēs sacensībās, kurās piedalīsies Krievijas futbolisti, Vācija pavēstīja, ka sekos UEFA pieņemtajam lēmumam un startēs turnīros ar Krievijas dalību.

DFB viceprezidents Hanss Joahims Vacke laikrakstam "Bild" norādīja, ka tas nemaina Vācijas nostāju pret Krieviju, jo pieaugušo komandas tāpat paliks izslēgtas no sacensībām. "Runa ir par bērniem, kuri nav atbildīgi par šausmīgo karu un kuru dzīvēs politiska nav iesaistīta," viņš piebilda.

Krievijas pieaugušo izlasēm un klubiem diskvalifikācija paliks spēkā līdz tiks izbeigta karadarbība Ukrainā, otrdien teikts UEFA paziņojumā.

Agresorvalstij Baltkrievijai UEFA nav piemērojusi diskvalifikāciju un tās izlases jau var piedalīties turnīros.

Komentāri (5)CopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu