PSG smagi zaudē Ņūkāslā; "AC Milan" spēlē neizšķirti Dortmundē

Ņūkāslas "United" futbolisti trešdien savā laukumā Čempionu līgas spēlē sagrāva Parīzes "Saint-Germain" (PSG), bet otrā F grupas mačā Dormundē tika fiksēts bezvārtu neizšķirts.

Ņūkāslas "United" pieveica PSG ar 4:1 (2:0).

Uzvarētāju labā vārtus 17. minūtē guva Migels Almirons, 39. minūtē - Dens Bērns, 50. minūtē - Šons Longstafs un mača kompensācijas laikā - Fabians Šērs.

PSG vienīgos vārtus 56. minūtē iesita Likā Ernandess.

Otrā grupas mačā Dortmundes "Borussia" mājās spēlēja 0:0 ar "AC Milan", itāļiem arī ar šādu rezultātu beidzot otro Čempionu līgas spēli pēc kārtas.

Pirmajā kārtā Milānas klubs savā laukumā spēlēja 0:0 ar Ņūkāslas "United", bet PSG savā laukumā ar 2:0 pārspēja Dortmundes "Borussia".

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.