Japānis Hašimoto pasaules čempionātā vingrošanā nosargā čempiona titulu daudzcīņā

Daiki Hašimoto
Daiki Hašimoto Foto: AFP/SCANPIX

Olimpiskais čempions japānis Daiki Hašimoto ceturtdien Antverpenē pasaules čempionātā vingrošanā atkārtoti kļuva par čempionu daudzcīņā.

Hašimoto uzvarēja ar 86,132 punktiem, par vairāk nekā punktu apsteidzot ukraini Iļļu Kovtunu, kurš uz otro vietu pakāpās pēc 19. vietas kvalifikācijā (84,998 p.), bet amerikānis Frederiks Ričards pārsteidzoši izcīnīja bronzas medaļu (84,332 p.).

22 gadus vecais Hašimoto daudzcīņā uzvarēja arī Tokijas olimpiskajās spēlēs.

Savukārt viņa komandas biedrs Kenta Čiba, kurš bija pirmais pēc kvalifikācijas sacensībām, nespēja finišēt uz goda pjedestāla.

Hašimoto un Čiba otrdien palīdzēja Japānai atgūt čempionu titulu komandu sacensībās, mazāk nekā desmit mēnešus pirms Parīzes olimpiskajām spēlēm apsteidzot iepriekšējā čempionātā uzvarējušo Ķīnas komandu.

19 gadus vecais Ričards kopā ar ASV vīriešu izlasi izcīnīja bronzas medaļu.