Video Stenlija kausa ieguvēja "Golden Knights" jauno NHL sezonu sāk ar uzvaru

Ar uzvaru jauno Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonu otrdien uzsāka patreizējā Stenlija kausa ieguvēja Vegasas "Golden Knights", kas savā laukumā ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pieveica Sietlas "Kraken" vienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē Čandlers Stīvensons izvirzīja mājiniekus vadībā, bet trešdaļas 15. minūte Žonatans Maršeso panāca 2:0.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Ivans Barbašovs panāca jau 3:0 "Golden Knights" labā, uz ko viesi spēja atbildēt ar Džareda Makkāna gūtajiem vārtiem mača 29. minūtē.

Punktu mačam ar precīzu raidījumu tukšos vārtos minūti un 15 sekundes pirms finālsvilpes pielika Džeks Aikels.

Eidins Hils mājinieku vārtos atvairīja 32 no 33 metieniem, kamēr "Kraken" vārtsargs Filips Grūbauers tika galā ar 24 no 27 metieniem.

Pagājušajā sezonā "Golden Knights" ar latviešu uzbrucēju Teodoru Bļugeru ierindā kļuva par Stenlija kausa ieguvējiem, finālsērijā ar 4-1 pārspējot Floridas "Panthers" hokejistus.