Noskaties Mieža pārstāvētā "Beijing" iekļūst Šanhajas "Masters" ceturtdaļfinālā

3x3 basketbolists Nauris Miezis
3x3 basketbolists Nauris Miezis Foto: FIBA.com

Latvijas 3x3 basketbolista Naura Mieža pārstāvētā "Beijing" bez Kārļa Lasmaņa sastāvā sestdien Šanhajas "Masters" turnīrā svinēja divas uzvaras un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Turnīrā ar trešo numuru izsētā "Bejing" pirmajā C grupas spēlē ar 21:17 uzvarēja Madagaskaras kvartetu "Antananarivo" (11.).

Miezis guva septiņus punktus, bet rezultatīvākais komandā ar desmit punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Džu Juaņbo.

Otrā spēlē "Bejing" spēles sākumu zaudēja ar 3:10, taču spēja atspēlēties, ar 21:19 pieveicot ar sesto numuru izsēto Ķīnas vienību "Futian".

Miezis ar caurgājienu minūti un 15 sekundes pirms spēles laika beigām panāca neizšķirtu (18:18), kā arī 34,6 sekundes pirms spēles laika beigām realizēja izšķirošo tālmetienu.

Miezis guva desmit punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, bet Džu sakrāja astoņus punktus un sešas atlēkušās bumbas.

Pretinieku rindās rezultatīvākais ar septiņiem punktiem bija Džans Diaņlians.

Ceturtdaļfinālam kvalificējas katras apakšgrupas divas labākās komandas.

Ceturtdaļfinālā Pekinas vienība svētdien tiksies ar otrās vietas ieguvēju A grupā - ASV vienība "Omaha" (9.) vai Nīderlandes "Utrecht" (8.).