Ābols rezultatīvs zaudējumā pret Dzierkala komandu

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: instagram.com/roglebk

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols ceturtdien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē guva vārtus un tika pie rezultatīvas piespēles Engelholmas "Rogle" zaudējumā savā laukumā mačā ar Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Šellefteo AIK, bet Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas "MoDo" cieta zaudējumu Vekšē.

"Rogle" savā laukumā piekāpās AIK ar 3:6 (3:0, 0:3, 0:3).

Ābols 12.minūtē panāca 2:0 mājinieku labā, bet 48 sekundes pirms pirmā pārtraukuma asistēja trešo vārtu guvumā, izceļoties Edamam Tambelini.

Latvijas uzbrucējs 18 minūtēs un divās sekundēs laukumā trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja desmit no 23 iemetieniem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un spēli beidza ar +/- rādītāju +2.

Dzierkals 15 minūtēs un sešās sekundēs laukumā trīsreiz meta pa vārtiem un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

"MoDo" viesos ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās Vekšes "Lakers".

Rubīns spēlēja 17 minūtes un 12 sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem.

Pēc 11 spēlēm Šellefteo komanda ar 23 punktiem ieņem otro vietu, "MoDo" ar 18 punktiem ir sestā, bet "Rogle" ar 13 punktiem ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.