Uldriķis gūst vārtus trešajā spēlē pēc kārtas

Latvijas futbolists Roberts Uldriķis
Latvijas futbolists Roberts Uldriķis Foto: SC Cambuur/Facebook

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien guva vārtus Nīderlandes otrās divīzijas mačā, izceļoties trešajā spēlē pēc kārtas.

Uldriķa pārstāvētā Leuvardenas "Cambuur" viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) pārspēja "Den Haag" vienību.

Mēneša sākumā Uldriķis guva vārtus Nīderlandes kausa mačā, bet tagad izcēlies divās "Eerste Divisie" spēlēs pēc kārtas. Pirms tam viņš divos otrās divīzijas mačos atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm.

Spēles 37.minūtē 1:0 "Cambuur" labā panāca Fede de Jongs, bet uzreiz pēc pārtraukuma, 46.minūtē, pēc Seku Sillas individuāli meistarīgām darbībām un piespēles Uldriķis izpildīja sitienu no tuvas distances, dubultodams pārsvaru. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Henks Fērmans realizēja 11 metru soda sitienu un vienus vārtus atguva.

Uldriķis laukumā bija visas 90 minūtes.

"Cambuur" ar 23 punktiem 14 spēlēs ieņem sesto vietu 20 komandu konkurencē. Divās labākās komandas sezonas beigās nodrošinās vietu augstākajā līgā, bet nākamās sešas vienības cīnīsies pārspēlēs.

Leuvardenas vienība aizvadītajā sezonā zaudēja vietu Nīderlandes augstākajā līgā.