Ābolam un Rubīnam pa rezultatīvai piespēlei Zviedrijas čempionāta mačos

Latvijas hokeja uzbrucējs Rodrigo Ābols
Latvijas hokeja uzbrucējs Rodrigo Ābols Foto: Rögle BK (twitter.com)

Latvijas aizsargs Kristiāns Rubīns un uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm savu vienību zaudējumos Zviedrijas hokeja līgas (SHL) izbrukuma spēlēs.

Ābola pārstāvētā Engelholmas "Rogle" pagarinājumā ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Jenšēpingas HV71.

Ābols 13.minūtē rezultatīvi piespēlēja Antonam Bengtsonan mača pirmo vārtu guvumā.

Uzbrucējs uz ledus pavadīja 20 minūtes un 16 sekundes, divreiz metot pa vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu, vienreiz bloķējot metienu, kā arī uzvarot piecos no 21 iemetiena.

Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas "MoDo" izbraukumā ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) zaudēja "Timra" vienībai.

Rubīns rezultatīvi piespēlēja Railijam Vudsam, kurš rezultātu atklāja 45.sekundē.

Aizsargs 18 minūtēs un 14 sekundēs laukumā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

Vēl vienā mačā uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK savā laukumā pēcspēles metienos ar 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:1) pārspēja "Orebro".

Dzierkals šajā cīņā uz ledus bija 15 minūtes un sešas sekundes, pielietojot vienu spēka paņēmienu un spēli beidzot ar +/- rādītāju -1. Viņš nerealizēja pēcspēles metienu ceturtajā sērijā, kas kļuva par pēdējo šajā mačā.

AIK ar 62 punktiem 36 spēlēs turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, "Rogle" ar 47 punktiem 37 mačos ir desmitais, bet "MoDo" ar 45 punktiem 36 cīņās ir 11.vietā 14 komandu čempionātā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.