Noskaties "Riga" futbolisti uzvar Dienvidkorejas augstākās līgas komandu

"Riga FC" futbolists Marko Regža
"Riga FC" futbolists Marko Regža Foto: Zigismunds Zālmanis, Riga FC

Latvijas vicečempione futbolā "Riga" svētdien Dubaijā pārbaudes mačā ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Dienvidkorejas vienību "Jeonbuk".

Čondžu vienība iepriekšējā sezonā Dienvidkorejas meistarsacīkstēs ieņēma ceturto vietu.

Spēles 12.minūtē pirmais vārtu priekšā pie pretinieku vārtsarga atsistās bumbas bija Raivis Andris Jurkovskis, kurš panāca 1:0. Vadībā rīdzinieki nostiprinājās 15 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Marko Regža pie soda laukuma atņēma pretiniekam bumbu un pats realizēja sitienu.

Tikmēr Livonijas Ziemas kausā uzvaras svinēja "Liepāja", "Tukums 2000"/"Telms" un potenciālā virslīgas debitante "Grobiņa".

"Liepāja" viesos ar rezultātu 3:1 (0:0) pārspēja Tallinas "Kalev". Liepājniekiem vārtus guva Fražs Kairamani, Indiaje Diufs un Rati Ardazšvili

Savukārt tukumnieki Tartu ar rezultātu 3:1 (2:0) uzveica vietējo "Tammeka" vienību. Latvijas komandā ar gūtiem vārtiem izcēlās Kristians Kaušelis, Markuss Prohorenkovs un Iļja Atligins.

Visbeidzot "Grobiņa" Pērnavā ar 4:1 (1:0) guva virsroku pār "Vaprus". Nākotnes līgas uzvarētājiem vārtus guva Emīls Knapšis, Deniss Galata, Maksims Fjodorovs un Roberts Meļķis.