Latvijas Hokeja federācija aptur licences septiņiem hokejistiem, kuri Krievijā piedalās Putina spēlēs (17)

TVNET/LETA
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānšāviņš

Latvijas Hokeja federācija (LHF) ir apturējusi licences tiem hokejistiem, kuri šomēnes ir aizbraukuši uz Krievijā notiekošajām virtuālajām un klātienes sporta spēlēm, informēja LHF.

Kazaņā notiekošajās tā dēvētajās "Nākotnes" spēlēs "Baltic Select" komandas sastāvā iekļauti Ervīns Muštukovs, Kirils Tambijevs, Pāvels Goroškovs, Martins Lavrovs, Aleksejs Popovs, Alisers Mubarakšins un Ņikita Zantmans.

"Saskaņā ar izskanējušo informāciju par atsevišķu Latvijas spēlētāju piedalīšanos Krievijā rīkotajā "Nākotnes spēļu" festivālā, LHF apturējusi šo hokejistu licenču darbību," teikts LHF paziņojumā.

Šosezon LHF pakļautajās sacensībās spēlējis tikai Lavrovs, kurš vēl mēneša sākumā bija "Optibet" Hokeja līgas (OHL) komandas Viļņas "Hockey Punks" sastāvā, kā arī Goroškovs, kurš "Kurbada" kluba paspārnē spēlējis Jaunatnes Attīstības hokeja līgā (JAHL).

"Nākotnes" spēlēs, ko atklājis Krievijas diktators Vladimirs Putins, sportisti sacenšas gan virtuālajā vidē, gan sporta laukumā.

No šiem Latvijas hokejistiem šosezon Krievijā spēlē tikai aizsargs Mubarakšins, kurš pēdējos trīs gadus ir Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) Kazaņas "Bars" sastāvā.

Komentāri (17)CopyDraugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu