Video Bertāns aizvadījis rezultatīvāko spēli kopš pievienošanās "Hornets"

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: AFP/Scanpix

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns piektdien guva 14 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Hornets" viesos ar rezultātu 114:121 (27:32, 36:26, 21:30, 30:33) zaudēja Filadelfijas "76ers" basketbolistiem.

Bertāns laukumā pavadīja 19 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no 10 tālmetieniem un vienu no diviem divpunktu metieniem. Viņa kontā bija arī viena atlēkusī bumba, divas rezultatīvas piespēles un viena piezīme.

Latvijas kopš pievienošanās "Hornets" aizvadījis septiņas spēles. Līdz šim rezultatīvākais sniegums viņam bija 12 punkti.

Bertāns septiņos mačos "Hornets" rindās vidēji spēlējis 13,2 minūtes, guvis 8,3 punktus un realizējis 44,4% tālmetienu (28 no 63).

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām bija Mailss Bridžess, bet 19 punktus pievienoja Niks Ričardss, sešiem spēlētājiem gūstot vismaz 12 punktus.

"76ers" komandā 33 punktus guva Tairīss Meksijs, bet Tobiass Heriss sakrāja 31 punktu un 12 atlēkušās bumbas.

"Hornets" ar 15 uzvarām 60 spēlēs ieņem 13.vietu Austrumu konferencē, savukārt "76ers" ierindojas piektajā pozīcijā ar 34 uzvarām 59 mačos.